Zdjęcia


Strona głównaKrótko o 5-ciu latach działalności

Dziecięca Fizyka powstała w 2010 roku i początkowo obejmowała tylko dział związany z fizyką, z czasem (powolutku) otworzone zostały dziecięca przyroda i dziecieca chemia. Z czasem Dziecięca fizyka zainaugurowała na Facebooku, który dziś pełni rolę newslettera. Na FB Dziecięca fizyka ma już 1000 fanów. Statystyki prowadzone od poczatku powstania portalu wskazują, że Dziecięca Fizyka gromadzi osoby o szczególnych zainteresowaniach. Osoby odwiedzające Dziecięca Fizyka są zainteresowani edukacją dzieci, zainteresowani naukami przyrodniczymi i technicznymi. Na podstawie listów otrzymywanych od użytkowników wynika, że Dziecięca Fizyka cieszy się również zainteresowaniem wydawców, który pytają często o możliwość wykorzystania materiałów znajdujących się na stronach portalu.

Jako autora strony cieszą mnie szczególnie listy "pochwalne". Nie jest ich wiele, ale gdy się pojawiają dają odczuć, że materiały zamieszane na stronie są interesujące i znajdują swego odbiorcę.

Pragnę dodać, że Dziecięca Fizyka jako portal internetowy nie ma ambicji stać się encyklopedią przyrodniczą, ani techniczną, jednak na podstawie gromadzonych na niej informacji (doświadczeń, eksperymentów, tekstów, przemyśleń itp.) ma stanowić zbiór pomysłów na aktywności do pracy z dziećmi.

Jeśli masz ochotę napisać co myślisz o Dziecięcej Fizyce - zapraszam serdecznie wyslij list.Otwórz zdjęcie, a następnie LPM (lewym przyciskiem myszki) ściągnij je ("zapisz grafikę jako..."). Zdjęcia są dostępne w rozmiarze 1600 x 1200 px (70 dpi). Zdjęcia tu zamieszczone są gotowe do ściągnięcia jednak ich wykorzystanie jest ograniczone prawami. Zainterowanych lepszą jakością zdjęcią proszę o wysłanie maila z podaniem motywu użycia zdjęcia.

Aby dowiedzieć się co przedstawia zdjęcie - ustaw myszkę na zdjęciu i poczekaj (niestety opcja ta nie dotyczy to wszystkich zdjęć).do góry